שילוב אטרקציות מיוחדות באירועים

//שילוב אטרקציות מיוחדות באירועים

זה כמעט הפך לנורמה כאשר ארגונים או בני משפחה משלבים באירוע שלהם אטרקציות מיוחדות כדי לשמח ולהנעים את לב המשתתפים.

היום, כמעט בכל מסיבת יום הולדת של אחד הילדים במשפחה, ההורים ידאגו להזמין אטרקציות שמתאימות לגיל הילד. ההורים שרוצים לתת לילדים שלהם את הטוב ביותר, ולפחות לא פחות טוב ממסיבת יום ההולדת של החבר של הילד, מוכנים להשקיע בשילוב אטרקציות ובדרנים במסיבת יום ההולדת שהופכת את האירוע ליום משמח ולחוויה בלתי נשכחת. היעזרות באנשי מקצוע לתכנון אירועים ושילוב אביזרים ובדרנים, הפכו כבר לדבר שבשגרה.

למשל, כמעט בכל חתונה או בר/בת מצווה, יוצג קליפ בר מצווה שמתמקד בנער או קליפ של החתן והכלה שמתמקד בזוג המאושר.

אירוע סביב נושא

לא מעט מסיבות יום הולדת, בר מצוות או חתונות נערכים סביב נושא מוגדר. לאחר שנבחר הנושא, מקשטים את האולם בהתאם לנושא, לפעמים מבקשים מהאורחים להגיע בתלבושת שמתאימה לנושא, הכיבוד והארוחה המוגשים לאורחים מתאימים לאותו נושא וכן הלאה. לדוגמה, אם הילד שלכם מבקש לחגוג יום הולדת סביב נושא הפירטים, אפשר להביא לאירוע בדרן שיפעיל את הילדים במשחקים שקשורים בחיים ובאגדות שאנחנו מכירים על הפירטים, על מציאת אוצרות גנובים וכדומה.
בנוסף לנושא הנבחר, מקובל היום לחלק לרוקדים ברחבת הריקודים, משרוקיות ואביזרים זוהרים שמעלים את דרגת השמחה בכמה רמות. גם אומני בלונים שמוזמנים לשמח את החוגגים מצליחים לשובב את ליבם של האורחים, הצעירים והמבוגרים גם יחד. אומן בלונים עושה זאת באמצעות פיסול שלל צורות וצבעים שעשויים מבלונים (פרחים, בעלי חיים מזנים שונים, כובעים, צמידים, כנפיים, כתרים ועוד). פיסול בבלונים מוסיף שמחה, חגיגיות וצבעוניות לכל אירוע משפחתי או עסקי. הערך המוסף של הזמנת אומן בלונים הוא השי המקסים שכל אורח זוכה לו בצאתו מהאירוע – בלון מיוחד שנוצר במיוחד עבורו על ידי פסל הבלונים המוכשר.

אטרקציות נוספות

לא מעט חברות, אותן ניתן למצוא באינטרנט בקלות, מציעות שלל של אטרקציות לכל סוג אירוע. למשל, נגניות כינור שמתאימות מאוד לאירועים מיוחדים כמו בר מצווה או חתונה. הנגניות והמוסיקה משרים אווירה מאוד מיוחדת במקום.
אפשר להזמין תקליטן שמכניס את האורחים לאווירה שאותה מבקשים מתכנני האירוע ליצור או השכרת מתנפחים ליום הולדת.
יש אפשרות להציב באולם או בגן האירועים דוכן לצילום “פוטו רצח”. זוהי מזכרת מאוד משעשעת לאורחים שמצטלמים תוך כדי עשיית פרצופים למצלמה, ויוצאים מהאירוע כשבידיהם צילום מצחיק, מזכרת לחוויה שעברו. בנוסף ל”פוטו רצח”, מקובל היום להזמין צלם מגנטים שגם הוא מצייד את האורחים בשי, מזכרת מהאירוע שיוכלו להצמיד למקרר בביתם.
ניתן היום להזמין אטרקציות לארועים כמו: זיקוקי דינור לאירוע, ולהפוך את האירוע הפרטי שלכם למופע של יום העצמאות שירגש את כל הנוכחים. גם תאורה מלהיבה בסגנון של מועדוני ריקודים ידועים בעולם, יכולה להכניס את המוזמנים לאווירה סוערת ועליזה.
אם מדובר במסיבת גן, אפשר להזמין לילדים מתנפחים. יש מתנפחים לילדים ומתנפחים לנוער, תלוי בצרכים שלכם. מתנפחים אלה כוללים בין היתר, מגלשה מרשימה, השתחלויות, מעברים, טיפוסים, קפיצות וגלישות שונות. כשכל הילדים במסיבה קופצים ורוקדים על גבי המתנפחים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהאירוע ייזכר כחוויה מוצלחת ומשמחת.
שימו לב והקפידו לבחור בחברה שמבטיחה לכם שכל האטרקציות עומדות בתקן הבטיחות ושהמתקנים שהיא מביאה למסיבה נבדקים באופן קבוע על ידי מהנדס בטיחות.

2015-03-04T14:17:34+00:00