עיצוב חתונות

//עיצוב חתונות

לא עוד חתונה- כמה מילים על עיצוב אחר לאירוע מיוחד.

מתחתנים? מזל טוב! חתונה היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיינו, וכל זוג נחוש שהחתונה שלו תהיה אירוע בלתי נשכח, מרגשת ומהנה. בשל כך הפך בשנים האחרונות תחום עיצוב החתונות לעסק משגשג, וכיום ניתן למצוא מגוון אפשרויות לעיצוב חתונה מיוחדת עליה חלמתם כל חייכם.

 

חתונת קונספט

הרעיון של חתונת קונספט- חתונה עם מוטיב, נועד לתת נופך מיוחד לחתונה תוך יצירת אווירה אישית על פי בחירתם של בני הזוג. ישנן אפשרויות רבות למוטיבים מיוחדים ומהנים, ביניהן מוטיב הרטרו (התמקדות בעשור מסוים), חתונה בשחור לבן, חתונת תחפושות, מוטיב התרבויות- כמו יוון או רומא העתיקות, חתונה אקזוטית ברוח הג’ונגל והקרנבל וכדומה.

הצלחתה של חתונת קונספט נמדדת על ידי תשומת לב לפרטים הקטנים וקישור כל האלמנטים של החתונה למוטיב הנבחר. בתכנון ועיצוב החתונה עליכם לשים לב למיקום החתונה (גן אירועים, חתונה בטבע, אירוע על הים ועוד), עיצוב החופה, תאורה, התאמת צבעים, מקומות ישיבה, כלי הגשה וקישוטים נוספים התואמים לקונספט שבחרתם.

דבר נוסף החיוני להצלחת חתונת קונספט הוא הדגשת העניין בפני כל המוזמנים בכדי לאפשר להם להתארגן בהתאם, במיוחד מבחינת לבוש. כך תיצרו תחושת שייכות בקרב האורחים, תחושת החיבור תהיה גבוהה יותר והחתונה שלכם תהפוך לאירוע בלתי נשכח.

 

אוכל ומוסיקה

אוכל ומוסיקה הם שני מרכיבים עיקריים וחשובים בחתונות, ויש להתאים אותם לקונספט העיצובי של החתונה. תוכלו להזמין קייטרינג המתמחה במנות מיוחדות של פעם, קינוחים אקזוטיים, או אוכל המסודר ומוגש על פי צבעים. את המוסיקה יש לבחור גם כן בהתאם, שכן היא מכתיבה את האווירה הכללית. תוכלו לבחור שירים על פי עשור מסוים או שירים המזוהים עם תרבות מסוימת כמו מנגינות יווניות ושירים לטינים.

 

עיצוב מקצועי

כיוון שהפקת חתונה היא עסק לא פשוט המצריך זמן יקר וחשיבה מעמיקה הן מבחינת תכנון והן מבחינת הוצאה לפועל, קיימות היום חברות רבות אשר מציעות שירותי עיצוב והפקה לזוגות מתחתנים. שירות זה אמנם מתומחר בהתאם, אך בעיצוב חתונות מיוחדות הוא נחוץ בהחלט. כך תוכלו להיפטר מנטל הארגון, להשקיע את הכוחות זה בזה ולהגיע לחתונה שלכם בראש שקט.

2015-03-06T19:09:25+00:00