עיצוב בלונים מיוחדים לחתונות

//עיצוב בלונים מיוחדים לחתונות

לפעמים הדברים הפשוטים ביותר הופכים להיות הכי יפים ומרהיבים, כך במקרה של עיצוב בלונים לאירועים וחתונות בעיקר. לצד הפרחים, התאורה, המפות, הכלים ושאר האלמנטים העיצוביים שמעניקים את התחושה הרומנטית והנכונה והופכים את החתונה למשהו ייחודי, בלונים מעניקים קלילות אבל יכולים להיות חגיגיים מאד. עיצוב בלונים מיוחדים לחתונות מאפשר לכל זוג למצוא את הכיוון העיצובי המתאים וליצור מראה מרהיב באמצעות בלונים.

כל האפשרויות לעיצוב בבלונים

כאשר מתכננים חתונות בגן אירועים או באולם כל זוג רוצה לצקת את התוכן שלו ולהפוך את החלל הזה למשהו מיוחד משלו, לערב אחד.
ניתן ליצור באמצעות בלונים שערים צבעוניים או בגוונים בהירים שיעמדו בכניסה של גני אירועים ויספקו את הרושם הראשוני העיצובי על כל מי שנכנס לאירוע. אפשר ליצור זרי פרחים גדולים וצורות מיוחדות באמצעות בלונים ולהציב אותם בתוך האולמות או גני האירועים. אפשר ליצור עיצוב מיוחד לתקרת האולם או לאיזור החופה באמצעות בלונים שמרחפים או עומדים באוויר גבוה מעל המשתתפים באירוע.

אלו הם רק כמה מהרעיונות שניתן לייצר באמצעות בלונים, בעלות נמוכה יחסית ובעיצוב של אנשים שמתמחים בכך ויש להם ניסיון רב בעיצוב בלונים מיוחדים לחתונות.
לאחר הבחירה מבין גני אירועים או אולמות וקביעת תאריך, אפשר להתחיל לחשוב על העיצוב. זה הזמן לקבוע פגישה עם חברות שמתמחות בעיצוב בלונים לחתונות ולקבל מהם רעיונות ייחודיים לעיצוב החתונה, שישתלבו במרחב בו מתקיים האירוע החגיגי.

למה דווקא בלונים?

בלונים מתקשרים לנו באופן אוטומטי לילדות, קשה לנו לראות אותם כחלק מעיצוב אירוע כמו חתונה אלגנטית אבל למעשה בלונים יכולים להפוך את האירוע לקליל יותר ועדיין לשמור על התחושה האלגנטית והייחודית של האירוע. בלונים יוצרים תלת מימדיות כאשר המומחים בעיצובי בלונים בונים למעשה צורות או משחקים עם הגבהים והגדלים של הבלונים.

לא חייבים לבחור בבלונים צבעוניים בשלל צבעי הקשת, שאכן עלולים ליצור מראה ילדותי מדי, אלא לשלב בתוך האסתטיקה הרגילה של גני אירועים צבעים בהירים, שמשתלבים עם סקאלת הצבעים שנבחרה לאירוע. לדוגמה הבלונים יכולים להיות בצבעי לבן, כסוף, קרם או ורוד בהיר, צבעים אהובים במיוחד לעיצוב חתונות וכאלו שהופכים כל חלל לבעל מראה נקי, מעוצב ואלגנטי מאד.

עיצוב לחתונות באמצעות בלונים – דרך קלילה ופשוטה להכניס צבע ועניין לעיצוב האירוע

עיצוב חלל החתונה יכול ליצור את האווירה הנכונה – אווירה חמימה, נעימה, מעניינת, משפחתית, רומנטית וכדומה. עיצוב באמצעות בלונים יכול להוסיף וליצוק אל תוך החלל הזה תוכן אחר – תוכן של צבע, של תלת מימדיות, של גובה ומרחב ושל חגיגיות, כי הרי כולנו מקשרים את הבלונים אל המסיבות של ילדותינו.

היום אפשר ליצור באמצעות בלונים עיצובים מרהיבים, גדולים, דרמטיים ויוצאי דופן שכל האורחים בחתונה שלכם ידברו עליהם. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בעיצוב בלונים לאירועים ולהזמין את הקישוטים הייחודיים לאירוע שלכם.

2015-03-04T14:20:48+00:00