עיצובי בלונים לאירועים שונים

//עיצובי בלונים לאירועים שונים

אם אתם עומדים להפיק אירוע כל שהוא ומתכננים את העיצוב שלו, פנו לעמית בן שבת, אמן הבלונים המקסים, ותוכלו ליהנות מעיצוב יוצא מן הכלל לכלהדעות.

עיצוב עם בלונים לאירועים שונים

אין כל עוררין על כך כי כבר מזמן נראה כי בלונים אינם רק משחק לילדים קטנים. האמת היא כי איך שלא תסתכלו על כך נראה כי בלונים לחתונה כבר מזמן הפכו לאטרקציה מבוקשת ביותר, אשר מרימה את מצב הרוח באירוע והופכת אותו לחגיגה אחת גדולה מושקע ומיוחדת במינה ללא כל צל של ספק. גם בלונים לבר מצווה או לבת מצווה הם כבר טרנד מוכר ביותר כאשר אמן הבלונים יוצר מופע בלונים מרהיב במיוחד של בניית צורות ודמויות מבלונים ועורך משחקי בלונים מדליקים על רחבת הריקודים וכיוצא באלה. אבל בזה לא נגמר נושא הבלונים, אלא שהם מהווים גם אלמנט עיצובי מרהיב לכל אירוע.

בלונים לאירועים – התפאורה המושלמת

בלונים משמשים כאלמנט חשוב לעיצוב כל אולם אירועים, ובכל אירוע תוכלו לבחור בבלונים לאירועים כאלמנט המוביל את עיצוב המקום. לא משנה אם אתם מקיימים מסיבת יום הולדת או בר מצווה, חתונה או אירוע אחר, ניתן לעצב את המקום עצמו בעזרת עיצובי בלונים מרהיבים שלא תוכלו לקבל בשום צורה אחרת. עיצובי בלונים כתפאורה לאירוע הן חוויה מיוחדת במינה וממש לא ילדותית, אלא משמחת וצבעונית.

כיצד מעצבים עם בלונים לאירועים?

אמן הבלונים עמית בן שבת למד את המקצוע בחו”ל והוא מתמחה גם במופעי בלונים, ביצירת דמויות וצורות שונות מבלונים וגם ביצירת תפאורה מבלונים המשולבת במקום על פי אופי האירוע וסוג המשתתפים. עם בלונים ניתן לעצב את רחבת הריקודים, במרכזי השולחנות, באיזור קבלת הפנים ובמתחם הלהקה.

על מנת להגיע לעיצוב שמתאים לכם, תוזמנו לפגישה מקדימה עם עמית בן שבת כדי לקבוע את אופי וסגנון העיצוב של המקום לפרטי פרטים. תוכלו לבחור את הצורות המועדפות ואת הצבעים המועדפים עליכם, ומומלץ להזמין את עיצוב המקום רק לאחר שבחרתם אותו כדי שניתן יהיה לעשות בו סיור מקדים עם אמן הבלונים על מנת להתרשם ולהחליט סופית איזה מרכיבים להציב באיזה מקום באולם.

את האלמנטים שעשויים בלונים ניתן לשלב עם בדים צבעוניים קלילים שמוסיפים חן רב ואווירה חמה.

2015-03-04T14:22:27+00:00