מתנות לחגים ללקוחות ועובדי החברה

//מתנות לחגים ללקוחות ועובדי החברה

בחירת מתנות לחגים נלקחת בדרך כלל כלאחר יד, רכישה קבוצתית וכמותית גדולה בסיטונאות של כמה מגבות, כמה סטים של מצעים וסירים מאיכות בינונית ולחילופין, מצבור עטים שלא כותבים או מחזיק מפתחות “פנס” שהולך ומחוויר תוך עשר דקות בלבד. האם ישנן מתנות איכותיות לחגים שיעזרו לנו להישאר בתת המודע של לקוחותינו ולתרום לשיווק הפנימי שלנו כחברה וכמקום עבודה גם לאנשים שלנו? אנחנו עומדים על כך שכן!

אפשרויות רבות ומגוונות מצויות ברחבי הרשת אבל דווקא המתנות הרגשיות הן אלה אשר עולות הכי פחות ומשתלמות הרבה יותר. דווקא מתנות בעלות סעיף התאמה ללקוחות ולעובדים ואף לאפשרויות בחירה מגוונות הם הבאים בתור מבחינת המתנות הממותגות לחג.

שוברים וקופונים – מתנה שאי אפשר לטעות בה

למרות שזה עשוי להראות בנאלי ומשעמם , אין דבר אהוב יותר על העובדים מאשר קופונים מיוחדים ושוברים לבחירת המתנה שלהם בעצמם. ברחבי הרשת תוכלו למצוא לא מעט אתרים חברתיים אשר מציעים רכישה מרוכזת של שוברים לארוחות בוקר, מופעים, הצגות, נופשונים, חבילות פינוק ושוברי קניה בחנויות שונות. למרות החשיבה הרווחת רובנו מעדיפים לקנות את מה שאנחנו באמת זקוקים לו בדיוק בזמן הנתון הזה – כי כמה מגבות עוד אפשר לדחוס אל תוך הארון???

מתנות ללקוחות – כמה לוחות שנה בן אדם צריך???

אחת המתנות הפופולאריות ביותר בין החברות הנדיבות היא כמובן לוח השנה המפורסם והמוכר. אם כבר הלכתם על לוח שנה חשבו על רעיון מעניין שימתג אתכם מעבר ללוגו ולשם של החברה. צרפו גאדג’ט שיאפיין אתכם ויצור עניין אצל הלקוח, כי לוח השנה יזכה למבט נוסף אולי בחודש ספטמבר הבא, מועד השלכתו והחלפתו בלוח השנה החדש אותו יקבל מכם- האם לשם כך אתם מוציאים את כספי החברה או דווקא מעוניינים בדרך שלא רק תגרום לכם להראות טוב אל אף תמכור עבורכם:

מתנות חוויה – כך תגרמו ללקוח לזכור אתכם

תנו ללקוח משהו שהוא באמת צריך ויוכל להשתמש בו, סלסילת שי, צנצנת דבש בתוספת לאותו לוח שנה. עט הוא עוד מתנה נפוצה ואפילו שימושית שתוכלו לשדרג, ספל או מסגרת לתמונה. אבל זכרו לכל מתנה שכזאת חייבת להיות נגיעה , אחרת מה הטעם לבזבז את הכסף? היכולת להביא את הלקוח למצב בוא יזכור אתכם או יהרהר בכם בזכות המתנה היא זו שתחזיר את ההשקעה ואף יותר מכך.

 

תקופת החגים? זה בדיוק הזמן להשקיע בבית העסק!

מתנות הם אחת ההשקעות החשובות ביותר בתקופות החגים על אף שהחגים מאופיינים כתקופה של חסכון והצטמצמות. השקעה נבונה בשי הראוי במהלך תקופות החגים המפוזרות לאורך השנה בטוב טעם, בהתאמה לרוח החג ורוח העסק, חידושים בדבר מבצעים ופרטים שאכן יועילו ויעניינו את הלקוח, השקעה בטקסט מקורי ומעניין שיגרום ללקוח לעבור על המעטפה שלכם ביתר תשומת לב – זהו בדיוק הקונספט הדרוש לטובת השקעה נבונה שתקפיץ את המודעות באשר לבית העסק שלכם דווקא בתקופת החגים.

מתנות מקוריות ליום הולדת 

האתגר בבחירת מתנה מקורית לרגל יום הולדת או לכבוד אירוע אחר אינו פשוט כלל, לפעמים זה מרגיש כמו משימה בלתי אפשרית. אחת שמצריכה השקעת אנרגיה לא מעטה במחשבה מה כדאי לקנות, מאיפה, כמה להשקיע והאם החוגג\ת יהיה מאושר\ת מהמתנה. למזלנו הרב היום ישנו פתרון קל, פשוט ונוח. חנות מתנות מקוריות פיקאפיק מציעה מגוון רחב של מתנות לכל אירוע ולכל אחד, למשל: קולאז’ תמונות, פאזל עם תמונה, ספל הפלא, אלבומי תמונות אישיים מעוצבים, שעון עם תמונה, חבילות מתנה לאהובים ועוד עשרות מתנות מקוריות.

2018-06-20T12:47:55+00:00