כך תשדרג את האירוע שלך

//כך תשדרג את האירוע שלך

אירועים חגיגיים אם פרטיים או עיסקיים תמיד מחפשים אחר אטרקציות וגימיקים שיימשכו את עיני המבקרים וישדרגו את האירוע. אחת הדרכים לשדרג כיום אירועים היא באמצעות עיצובי בלונים לאירועים.

הפקה של אירוע חגיגי, אם במסגרת של אירוע פרטי דוגמת חתונה, בר \ בת מצווה או ברית, או במסגרת של אירוע עיסקי במסגרת כנס מקצועי, תערוכה או יום עיון, מחייבים את מארגני האירוע לחשוב על דרכים יצירתיות להעלות את יוקרת האירוע וגם להעניק למבקרים בו אטרקציות וגימיקים שיעניינו אותם ויהפכו את האירוע ליותר מרשים בעיניהם. אחת הדרכים לשדרג כל אירוע היא באמצעות עיצובי בלונים לאירועים.

מהם בלונים לאירועים?

עיצובי בלונים לאירועים הינו שימוש נפוץ לאחרונה במוצר הנחשב כה בסיסי – בלון. נהוג לראות בבלונים כאביזר חובה בכל יום הולדת כמעט בכל גיל ועל כן המוצר מתקשר לאירועים משמחים. השינוי החל כאשר המוצר הבסיסי שהוא בלון רגיל עם הדפס לכבוד יום ההולדת עובר עיצוב לצורה ייחודית המקושרת לאירוע אותו מציינים.
עיצוב בלונים לאירועים נעשה על ידי שזירה של עשרות או מאות בלונים יחדיו, לרוב בשילובים של 2-3 צבעים שונים ויצירת צורות המשתלבות באירוע אליו הן מיועדות.

איזה עיצובי בלונים נפוצים?

עיצובי בלונים אפשריים בצורות וגדלים רבים ויש כמה שנחשבים יותר מקובלים:

שער כניסה – מעצבים שער כניסה גדול עם מאות בלונים יחדיו ולעתים יוצרים מספר שערים האחד אחרי השני לאורך הכניסה לחלל אולם האירועים בו עורכים את האירוע. לרוב מדובר בשילוב של 22-3 צבעי בלונים שונים.
כתיבת שם – כותבים את השם באותיות כאשר כל אות בצבע אחר של בלונים או בצבע אחיד. ניתן לכתוב שם לועזי או פרטי והדבר יכול לשמש להצגת שם האירוע, שם חתן השמחה או שם של מותג וחברה כלשהי.
סימבולים – ניתן לעצב צורות מיוחדות המשתלבות עם האירוע דוגמת לוגו של חברה כלשהי, מגן דויד או לב ענק. משלבים צבעים על פי צורך והגודל גם הוא בהתאם לחשיבות של הדבר, כאשר לרוב ממרכזים בכניסה כמה שניתן את הצורה כך שכולם יראו אותה.
בלון למזכרת – רבים משתמשים בבלון כפי שהוא ופשוט קושרים בלונים עם הדפס הקשור לאירוע, שם החוגגים או תאריך האירוע לכסאות סביב השולחנות ובכך מאפשרים לכל מי שמבקרים במקום לקחת עימם בלון שכזה למזכרת למשך מספר ימים.
בלוני אורז – אופציה נוספת שמקובלת בעיקר בחתונות ובר מצוות היא זריקה של כמה עשרות בלוני אורז אל רחבת הריקודים. הדבר מצטלם מעולה בוידאו וגם מאפשר לחוגגים לשחק עם הבלונים ברחה ואף לקחת אותם למזכרת לביתם לילדים וכדומה.
בלונים לאירועים הם ללא ספק תוספת מלהיבה ומרעננת לכל אירוע וחשוב לעשות שילוב מנצח של בחירת צבעים מתאימים ועיצובים על פי צרכי כל אירוע בפני עצמו.

2015-03-04T14:18:12+00:00