טיפים לאירוע בלתי נשכח

//טיפים לאירוע בלתי נשכח

ארבעה טיפים לאירוע חברה בלתי נשכח בפסח

חג הפסח הינה מועד מצוין להפקת אירוע חברה, התורם לתחושות האחווה והגיבוש בצוות ומשייך את סביבת העבודה למסורת ולחגים הנהוגים. אירועים אלו עשויים להתקיים במקום העבודה עצמו או במתחם חיצוני, ועל מנת שיצליחו יש לתכננם בקפידה. באופן כללי, יש לשים דגש על יצירת אווירה נכונה ומושקעת, על בחירת קייטרינג איכותי ותוכנית אומנותית מתאימה, וכמובן שלא לשכוח להעניק לכל העובדים מתנות לחג הפסח.

  • יצירת אווירה במקום האירוע באמצעות בלונים

בין אם מתוכנן אירוע חברה בוילות להשכרה, מקום חיצוני, ולבטח אם הוא אמור להתקיים בסביבת העבודה, חשוב ליצור אווירה חגיגית וייחודית. את האווירה ניתן ליצור בין היתר בעזרת תאורה מתאימה או קישוטי שולחנות וקירות, ואחד האמצעים המקוריים והמרשימים הינו בלונים מעוצבים, המספקים תפאורה ייחודית ומרשימה שהופכת כל חלל לחגיגי וייחודי. מדובר בבלונים המעוצבים על ידי אנשים שמתמחים בפיסול בלונים, ויודעים להתאימם לאופי האירוע המבוקש מבחינת צורות וגוונים, בשילוב חומרי גלם נוספים. עמית בלונים יעשה לכם את האירוע לשמח יותר, כייפי יותר, מקורי יותר ויפה יותר.

  • בחירת קייטרינג לאירוע

לא משנה כמה השקעתם באירוע החברה לפסח, אם לא יסופק בו אוכל טעים, מספק ואיכותי, סביר להניח שעובדי החברה יצאו מאוכזבים. מאידך, אין זה אומר שחובה להשקיע בארוחה שלמה עם מספר מנות, שכן ניתן בהחלט לבחור קונספט מסוים כשר לפסח, ולוודא כי יבוצע על ידי חברת קייטרינג מומלצת. כך לדוגמא, אפשר להתמקד במגשי אירוח גורמה אסטטיים, במזנון סושי, בפינגר פוד או בברביקיו של נקניקיות משובחות, קבב והמבורגרים. כמו כן, במרבית אירועי החברה מומלץ לספק אלכוהול משובח ששובר את הקרח, ולסיים בקפה טוב וקינוח טעים.

  • תוכנית אומנותית

תוכנית אומנותית מספקת את הערך המוסף לאירוע, ומאפשרת לכל עובדי החברה ליהנות במשותף.  סוג התוכנית האומנותית תלוי באופי המשתתפים ובקונספט של האירוע, כדוגמת הרצאה מרתקת, סדנא חווייתית כמו יוגה צחוק והכנת קוקטילים, וכן אמן אורח כמו להקה, סטנדאפיסט או קוסם מנטאלי.

  • מתנות עובדים לפסח

מובן שאי אפשר לקיים אירוע חברה לפסח בלי מתנות מתאימות. לכן, מומלץ להקדיש מחשבה לבחירת המתנות כתלות בתקציב המוקדש למטרה, וכן באופי עובדי החברה, עיסוקם ומצבם המשפחתי. מתנות לחג עשויות להיות מארז שי בקופסא או על גבי צלחת גדולה, מארז שמן זית איכותי, סט מצעים, בקבוקי יין או סט חכם של פותחני יין, סט של קנקן תה וכוסות תואמות, צלחת סדר פסח מרשימה, כיסוי מצות איכותי, אוהל טיולים, ערכת פיקניק מפנקת, או משחקי קופסא מהודרים.

2015-05-01T06:01:13+00:00