השכרת אוהלים וציוד לאירועים

//השכרת אוהלים וציוד לאירועים

לא בנויים למחויבות לטווח ארוך? צודקים בהחלט! אין לכם שום סיבה להשתנות. השכרת ציוד אירועים ייתן לכם מענה פשוט לצורך גם מבלי להתחייב או לצבור פריטים שונים ומשונים בתוך המחסן הביתי או במקלט. השכרת ציוד מעניק קנה מידה רחב של אפשרויות וכר נרחב לאפשרויות בחירה וברירה באשר לסגנונות הדרושים ואופי העיצוב המבוקש.

 עסקים ונותני שירותים רבים בתחום הפקות האירועים ישמחו לעמוד לשירותכם ולאבזר אתכם עם מיטב המוצרים ופרטי העיצוב וההקמה שיאפשרו גם למארגני אירועים מתחילים להפיק אירוע מרשים ומתוקצב ביעילות.

אירוע ססגוני בקלי קלות

האם יש צורך בתקציבים עתירי ממון, כדי ליצור אירוע מרשים? מבדיקה עם משרדם וחברות הפקות אירועים גילינו שממש לא. מוצרי עיצוב, כמו, בלונים ייחודיים, והפעלות הכוללות בלונים, השכרת אוהלים לאירועים יכולים לתת מענה עיצובי ומענה אטרקציוני גם יחד. משחקים והפעלות הכוללות בלונים ייחודיים אותם ניתן לקבל מחברת הפקת אירועים, יכולים לצבוע את האירוע שלכם בעיצוב ייחודי על פי בחירתכם האישית. מתקנים ומתנפחים להשכרה, לא יעלו יותר מ 300-400 שקלים ויאפשרו לכם ליצור אירוע שיתרום גם להורים שבחבורה ולתת תעסוקה מהנה לילדים וקצת שקט להורים .
אירועי חוץ, כמו חתונות או בריתות, הם מוקדים הכוללים בדרך כלל לא מעט ילדים אשר לאחר זמן קצר במיוחד משתעממים ומנסים להעסיק את עצמם בדרכים שיהיו הרבה פחות נעימות מקפיצה על טרמפולינה – נקודה למחשבה, שיש לקחת בחשבון בעת תכנון אירוע חיצוני, ובמקרים שונים, גם במקומות סגורים. 

הקמת אירוע חוץ לא חייב להיות כל כך מורכב- על אוהלים וכסאות….

אתם עומדים בפני הקמת אירוע חיצוני, הלחץ בשיאו ולוח הזמנים לא היה יכול להיות צפוף יותר. האם ניתן להקים אירוע שלם בזמן קצר? דעו שקצת סדר וארגון של הפרטים הגדולים, יגרמו לשאר הצרכים להיפתר מעצמם.
ניתן להקים את “שלדת האירוע”, תוך שני שלבים בודדים: בחירת חברת הפקות אירועים שתספק לכם אוהלים לאירועים בהתאמה אישית לגודל האירוע וכמות האורחים, כסאות ושולחנות בהתאם לאותם צרכים בדיוק. חברות אלו יעניקו לכם גם מגוון פתרונות הצללה לאירועים. בשלב השני, נבחר את חברת הקייטרינג והמסעדנות, כאשר ההעדפה תהיה לחברה המביאה איתה את הכלים והאביזרים שלה. חברות קייטרינג שונות, יוכלו להשכיר לכם גם אטרקציות כמו דוכני מזון מהיר אשר בתשלום סמלי יתופעלו ע”י אנשי הצוות שלהם ובמידה וברצונכם לחסוך כמה זוזים תוכלו לארגן כמה מהחבר’ה שלכם להגשת מזון “הפנאי”, אטרקציה מרעננת ומשעשעת בפני עצמה.

בגדים ותלבושות משעשעות אותן ילבשו “נותני השירות”, אשר גם אותם ניתן להשכיר מחברות הפקת אירועים או רשתות משחקים מובילות, יכולים להוות עוד אטרקציה מעניינת שראוי לחשוב עליה….

אירוע מוסיקלי לא קונבנציונאלי –  השכרת ציוד הגברה וויתור שירותי תקליטן

עוד פרט שחשוב לתת עליו את הדעת, הוא כמובן המוסיקה המקיים את השלב השלישי ואת האטרקציה המרכזית של האירוע. השכרת ציוד הגברה ומערכת מקצועית תעלה לכם כמה מאות בודדות של שקלים בממוצע, על פני אלפי שקלים בתשלום לאיש מקצוע. הפעלה עצמית והשתלטות על החלק המוזיקלי בתוכנית, הפקת אטרקציית קריוקי, אשר תעלה גם היא סכומים זעומים, בעת העדפת השכרת ציוד על פני תקליטן, יהפכו את האירוע למקורי, ייחודי וחסכוני הרבה יותר.

2015-03-04T14:23:45+00:00