הפעלות לימי הולדת

//הפעלות לימי הולדת

מחפשים תוכן מקורי ליום הולדת? משהו שילכוד את הריכוז ואת הקשב של הילדים, ירתק ויקסים אותם? מפעילים לימי הולדת  זמינים לרשותכם כדי להעניק למשתתפים בהם חוויה מעשירה ומיוחדת.

אחת האטרקציות אשר עשויה להיות מקור להנאה בכל יום הולדת היא מופע של אמן בלונים וקיום מעין סדנת יצירה בתוך היום ההולדת וכחלק בלתי נפרד ממנה. ניתן לקיים את יום ההולדת כשהוא טבוע בחותם הבלונים ומועשר על ידם. ניתן לקשט את המתחם שבו נערך יום ההולדת בצורות שנות של בלונים, ליצור שער כניסה באמצעותם, לכתוב את גילו או גילה של מי שחוגגים יום הולדת, ליצור דמויות שונות  ולצאת עם מתנה בלונית מיוחדת, יצירתית ומקורית.בנוסף, מתקנים מתנפחים גם הם מהווים אטרקציה מגניבה עבור הילדים.

הפעלות לימי הולדת הופכת אותם לא רק למופע שבו צופים באופן פאסיבי אלא לאירוע חגיגי שבו משתתפים באופן אקטיבי.  אמנים בתחומים שונים האמונים על הפעלת ילדים, נוער ומבוגרים בימי הולדת ומיומנים בכך יעשירו כל יום הולדת בחוויה מיוחדת.

יש הפעלות שניתן לקיים אותן רק כאשר מסיבת יום ההולדת נערכת במתחם סגור בעוד הפעלות אחרות, ספורטיביות ואתגריות, ניתנות להפעלה באתרים  שונים חיק הטבע.

לקבלת מידע על אפשרויות ההפעלה אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל המידע הרלוונטי לקבלת החלטה.

יום הולדת יחיד ומיוחד

לא אחת, סוג ההפעלה עשוי לקבוע את מיקומו של יום הולדת בעוד במקרים אחרים, המפעילים מתאימים עצמם למקום שנקבע מבעוד מועד. יש הפעלות שונות המיוחדות למסיבות יום הולדת הנערכות בבריכה, מקום בו אפשר לשלב פעילויות בתוך המים, מתנפחים ועוד.

יום הולדת הוא יום יחיד ומיוחד בכלל ועבור ילדים בפרט. כאשר אנחנו מאפשרים לילדינו לבחור את תוכן מסיבת יום ההולדת, מיקומה, מתכונתה, הכיבוד שיוגש בה והאמן שיופיע בה ויפעיל את הילדים, אנחנו  מאפשרים להם לחוות תחושת שליטה, לממש את רצונותיהם ולהרגיש במרכז העניינים. מן הסתם הם צפויים להסמיק מהמלים החמות והמחמיאות שישמעו מהאורחים, בני גילם שישתתפו במסיבה.

מסיבה אקטיבית ואטרקטיבית

חשיבות הפעלות לימי הולדת היא בכך שכל המוזמנים למסיבה חשים שותפים בה.  הפעלה מונעת שעמום. היא מעוררת עניין. היא מאפשרת ואף מחייבת שמירה על ערנות. היא מזמנת חוויה ייחודית. הילדים המוזמנים למסיבת יום ההולדת מרגישים כי הם משתתפים במופע. כי הקוסם או הליצן, אמן הבלונים או הפנטומימאי באו להפתיע וליהנות גם אותם.

אם וכאשר הילדים יודעים מבעוד מועד כי צפויה הופעתו של אמן או מי מבין מפעילים לימי הולדת הם  מתרגשים לקראתו לא פחות מאשר מי שחוגג את יום ההולדת, וכאשר ההופעה באה להם בהפתעה- היא מרגשת על אחת כמה וכמה, כמו סוד מתוק שמתגלה לפתע.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעה מפתה ואטרקטיבית להפעלה ליום ההולדת הקרוב של מי מהיקרים לכם. מפעילים מיומנים ומקצועיים לימי הולדת יעשו לכם מסיבה בלתי נשכחת.

2015-03-04T13:28:54+00:00