בלונים לבר מצווה מדליקה

//בלונים לבר מצווה מדליקה

הבן שלכם עומד לחגוג אירוע בר מצווה בקרוב? פנו כבר עכשיו אל אמן הבלונים המדהים, עמית בן שבת, ותוכלו ליהנות מאירוע יוצא מן הכלל עבור הבן שלכם.

אין כל צל של ספק כי בלונים לאירועים כמו בר מצווה הופכים אירוע מסוג זה לחגיגה שמחה ומדליקה ביותר עבור כל המוזמנים – קטנים וגדולים – וכמובן שעבור בעלי השמחה עצמם מן הסתם. אל תתנו למילה בלונים להטעות אתכם ולחשוב שבלונים מיועדים רק למסיבות יום הולדת לקטנטנים לצורך העניין. זה ממש לא כך. כיום עושים שימוש עם בלונים לחתונה, לאירועים משפחתיים נוספים ואפילו באירועים עסקיים מזמינים אמן בלונים על מנת שייצור אתנחתא מן הדברים הרציניים יותר. בלונים לאירועים כמו בר מצווה או מועדון בר מצווה הם תוספת מלהיבה אשר בסופו של דבר מקפיצה את כל המסיבה ועושה המון שמחה בלב של כל הנוכחים באותו אירוע מטבע הדברים.

אמן בלונים לבר מצווה

אמן בלונים לבר מצווה, בדיוק כמו אמן בלונים לחתונה הוא איש אשר התפקיד שלו לעשות לכולם שמח ומצחיק. האמת היא, כי בלי הרבה מילים יכול האמן להפוך כל מסיבת בר מצווה לשמחה גדולה. אמן בלונים לבר מצווה הוא האטרקציה המדליקה ביותר שתוכלו להזמין עבור מסיבת הבר מצווה של הילד. אל תהססו, הבלונים יהפכו את המסיבה לחגיגה.

בלונים מכל הצורות והסוגים

עמית בן שבת, אמן הבלונים הידוע ידע להפוך כל מסיבת בר מצווה למסיבה בלתי נשכחת ומלאת שמחה. במהלך האירוע מכין עמית יצירות בלונים מיוחדות ומרהיבות אותן הוא מעביר לאורחים. בדוכן צבעוני ומיוחד הוא בונה את הדגמים המרהיבים שלו הכוללים בין היתר:

  • כתרים מסוגים שונים
  • צמידים
  • כנפיים
  • דמויות שונות
  • פסלי חיות
  • ועוד

חברו את כל אלה יחד ודמיינו אותם על ראשם וגופם של החוגגים ותקבלו רחבת ריקודים צבעונית ותוססת, מלאת התלהבות ושמחת חיים. מי אמר שאירוע בר מצווה צריך להיות משעמם? רוצים עוד אקשן? ניתן לערוך משחקי בלונים על רחבת הריקודים בשילוב מוסיקה מקפיצה שמרימה את רמת השמחה מעלה מעלה.

נער הבר מצווה מקבל בסוף האירוע פסל מיוחד במינו כמזכרת לערב המדהים שעשו לו, ובנוסף למופע הבלונים, ניתן לקשט את המקום עם בלונים לאירועים בכניסה, סביב עמדת הלהקה, במדרגות העולים לאולם וכדומה.

2015-03-04T13:32:49+00:00