בלונים לברית ובריתה

//בלונים לברית ובריתה

קישוטי בלונים צבעוניים משמשים מזה שנים רבות לעיצוב אירועים שמחים כמו חגיגות יום הולדת או בריתות. הבלונים מביאים עמם מצב רוח טוב, אווירה מלאה בשמחה, חן מיוחד וגם, פתרון עיצוב במחירים שווים לכל כיס. כאשר בוחרים לעצב אירוע עם בלונים אפשר יהיה לבחור בבלונים פשוטים צבעוניים, בלונים פשוטים עם מילוי של גז הליום ובלונים מודפסים יקרים יותר. הבחירה של רוב הלקוחות היא סגנון עיצוב המשלב 2-3 צבעים עיקריים תוך שימוש עיקרי בבלונים פשוטים ומעט בלוני הליום מודפסים.

אלו בלונים כדאי לבחור לברית או בריתה?

שילובים של גווני כחול עם לבן יהיו עיצוב מקסים בעבור ברית, כאשר מדובר בבריתה מחליפים את הגוון הכחול בגוון ורוד. יחד עם הבלונים הפשוטים נוסיף גם בלוני הליום בעיצוב של מוצצים או בקבוק לתינוק. הבלונים מעוצבים בסגנון של זר הקשור יחדיו בסרט. בתום האירוע ניתן יהיה לחלק את הבלונים במתנה לאורחים הקטנים, הילדים שמחים מאוד לקבל בלון.

כאשר מדובר באירוע המשלב אירוח קהל של ילדים כדאי לפזר בעבורם אטרקציות במתחם. ברית או בריתה אלו הם אירועים המתקיימים לכבוד התינוק החדש, האירוע מיועד למשפחות וכדאי לעודד את החברים ובני המשפחה להביא עמם אל האירוע גם את הילדים. בכדי להבטיח תעסוקה מתאימה בעבורם, תוכלו לבחור במתחם אירוח חיצוני עם מדשאות ולשלב מתקנים מתנפחים להשכרה במרחב. המתקנים צבעוניים, הם מוסיפים המון חן מיוחד לאירוע כולו. שימו לב, ישנם מתנפחים להשכרה המתאימים גם לפעוטות, אם מדובר במסיבת בריתה מאוחרת מאוד, הילדים ישמחו לקפץ במתקן או ליהנות מבריכת כדורים.

עיצוב אירועים מהיר

ברית מילה יש לתכנן תוך 8 ימים ממועד הלידה, ברוב המקרים לא ניתן יהיה להזמין מראש את האולם. עיצוב תוך שימוש בפרחים דורש הזמנה מוקדמת ולא מעט הכנות, בהתראה כה קצרה קשה יהיה להכין עיצובי פרחים, הבחירה בבלונים חכמה יותר, זולה יותר והולמת יותר.

כיצד לזהות בלונים איכותיים?

כאשר בוחרים בלונים לאירוע יש להקפיד לבחון את עמידות הבלונים למשך שעות ארוכות, לא תרצו לגלות במהלך האירוע כי הבלונים כולם מתרוקנים במהרה ומאבדים כל חן. בכדי למנוע זאת יש להקפיד לבחור בלונים באיכות גבוהה ולנפח אותם תוך שימוש בגז הליום בריכוז נכון. שימו לב, ישנה חשיבות גם לשיטה בה קושרים את הבלון, כדאי לקשור את הבלונים גם בקשר יחיד וגם בעזרת סרט ניילון מתאים.

אם אנכם בטוחים באשר לאיכות הבלונים אין כל סיבה שלא לבקש דוגמית. רכשו לעצמכם 3-4 בלונים מסוגים שונים ובדקו את עמידותם במשך יממה. בהתאם לכך, תוכלו לבחור את הבלונים המתאימים לכם ביותר. שימו לב, איש אי אפשר לצפות כי בלון יגלה עמידות ארוכת טווח כמו מתקנים מתנפחים, אך ניתן לצפות ל-18 שעות של מראה הולם, צבעוני ומלא חיים.

2015-03-04T14:14:48+00:00