בלונים לארועים מכל הסוגים

//בלונים לארועים מכל הסוגים

עד לא מזמן לבלונים היה מקום של כבוד בתחום ימי הולדת, אך את הפריצה לתחום האירועים כגון חתונות ובר מצוות אף אחד לא צפה. ודווקא באירועים אלו לעיצובים מיוחדים של בלונים יש הצלחה אדירה.

סוד הקסם של בלונים

בלונים מחזירים אותנו לתקופות של ילדות ותמימות. הצבעים והצורות תמיד מושכים את תשומת הלב ומחדרים לנו שמחה ולכן תמיד בלונים מתקשרים לשמחה ואירועים.

בלונים לאירועים יכולים להוות לא רק תפאורה מעוצבת ומרשימה אלה גם מרכיבים שונים ומיוחדים כחלק מהעיצוב וגימיקים מקורים.

חתונות– בתחום החתונות היום ניתן לראות עיצובים מרשימים של בלונים מכל הסוגים, החל מסידורי בלונים במרכז השולחן ועד עיצוב בלונים מרשים בכניסה למתחמי האירועים. הבלונים מעניקים לאירוע מראה שונה וייחודי. עיצוב של בלונים בצורת חתן וכלה בכניסה לאירוע או קשת בלונים, גורמת לאורחים להיכנס לאירוע עם מצב רוח ילדותי ושמח במיוחד. זרי בלונים במרכז השולחן הם רעיון מקורי שמחליף את הפרחים שכולנו מכירים, וניתן לשלב אלמנטים הקשורים ליום המיוחד בחיי הזוג, כגון: יצירת תאריך החתונה מבלונים, או את השמות של בני הזוג. מה שיגרום לאורחים לזכור את אירוע החתונה בחיבה בגלל העיצוב בייחודי שלו. עמדת עיצוב בלונים לצד רחבת הריקודים, תגרום לכל האורחים מהצעירים ועד הבוגרים יותר לגשת את רחבת הריקודים על מנת לקבל עיצוב של בלון מיוחד שניתן לחבוש הראש וכך יסחפו לתוך הריקודים.

בר מצוות– באירועי בר/בת מצווה ההורים רוצים לספק חוויה בלתי נשכחת לילדים שבאים לחגוג לבן כיתתם, בגלל אופי האירוע רוב ההורים יבואו עם ילדיהם בניגוד לחתונות שיעדיפו להשאיר את הילדים בבית. בלונים לאירועים אלו הם המוטיב המרכזי באירוע בגלל שמדובר באירוע שסובב סביב ילדים. ניתן לקשור לכל כיסא באולם בלון הליום עם שם הילד שחוגג בר מצווה, וזו תהיה מזכרת לכל האורחים. הילדים מאוד אוהבים בלונים ובמידה ותעמידו עיצוב בלונים מיוחד בכניסה לאירוע זה יגרום לכולם להצטלם ליד העיצוב וכך אתם מקבלים עוד מזכרת מיוחדת מהאירוע. העיצובים שמתאימים לבר/ בת מצווה, הם סטנד בלונים ארוך ועומד המורכב מבלונים בצבעים שונים ובראש העמוד שני בלונים בצורת ספרות המרכיבות את גילו של החוגג.

אירועי חברה– חברות רבות הבינו את הפוטנציאל שיש בבלונים, משיכת תשומת הלב שהם לוקחים מהאורחים גורמת לכיתוב שעל הבלונים להיכנס לתת מודע של האורחים ולכן מדבר בגימיק שיווקי מעולה לכל חברה שרוצה להשיק מוצר חדש או שירות חדש. היום קיים שירות של הדפסה על בלונים שדרכו ניתן לפרסם כל מוצר או שירות דרך הבלונים.

2015-03-04T13:58:42+00:00