בלונים לאירועים משפחתיים

//בלונים לאירועים משפחתיים

עמית בן שבת – אמן הבלונים המקצועי – ביותר מבטיח לכם אירוע משפחתי בלתי נשכח בעזרת מאות הבלונים שישמשו אותו הן כתפאורה והן כפעילות יוצאת מן הכלל

בלונים לאירועים משפחתיים

בלונים מוכרים לכולנו מאירועי יום הולדת לילדים כאלה ואחרים מן הסתם מטבע הדברים, ויש לכך סיבה טובה מכיוון שבלונים מסמלים שמחה, צבעוניות ואווירה טובה. בלונים לאירועים משפחתיים יכולים לשמש גם לאירועים כמו מסיבות משפחתיות שונות, לאירוע כמו מסיבת יום הנישואין של סבא וסבתא, לאירוע כמו לידה ניתן להעניק מארז לידה גם לכינוסים משפחתיים שנתיים וכדומה. כמובן שאין לפסוח על מסיבות בר או בת מצווה ואפילו בלונים לחתונה או לופט להשכרה מאד מקובלים כיום בהרבה מאד מאירועי החתונה אשר מתקיימים ברחבי הארץ. אם כך אין כל צל של ספק כי ניתן ורצוי מאד להיעזר באמן הבלונים עמית בן שבת עבור כל סוג של אירוע כזה או אחר משפחתי ולהפוך אותו בעזרתו לחגיגת צבעים מושלמת לכל הדעות ושמחה גדולה.

מופע בלונים למסיבת ילדים

עמית בן שבת מתמחה בעיצוב בלונים לאירועים, במיוחד ליומי הולדת לילדים בכל הגילאים וגם בימי הולדת של מבוגרים. את המופע שלו הוא מתאים לפי אופי האירוע וכן גיל המשתתפים, והוא יכול בקלות רבה להתחבר גם אל הילדים וגם למבוגרים. בלונים משמחים כל אדם ללא קשר לגילו או מצבו.

מופע בלונים של עמית בן שבת הוא מופע שבו הוא יוצר פסלים שונים מבלונים לנגד עיניהם של האורחים המשתאים לנוכח המהירות שדבר זה נעשה. רוצים כלב תחש עם זנב גדול – קיבלתם. רוצים כתר גדול על הראש או כנפיים לעוף איתם – קיבלתם. עמית בן שבת יוצר מול עינכם את הדמויות והצורות המיוחדות הניתנות לפיסול עם בלונים צבעוניים העשויים מחומרים חזקים שמחזיקים מעמד זמן ממושך. מופע זה יכול לרתק את האורחים במשך הארוחה או לאחריה על רחבת הריקודים, לצהלות הילדים.

משחקי בלונים לאירועים

כאשר מדובר בילדים קטנים מפעיל עמית בן שבת אותם במשחקי בלונים מגוונים על רחבת הריקודים שמלווים במוסיקה מיוחדת. ההפעלה מתאימה גם לכל אירוע, ולא בהכרח לימי הולדת לילדים. לדוגמה, בלונים לחתונה הינה אטרקציה לא רק למבוגרים, תהיה זו האטרקציה עבור אורחים קטנים. גם המבוגרים מוזמנים להשתתף ולקחת חלק בחגיגית הבלונים הזו, לצבוע את הבלונים בטושים מיוחדים וליצור אווירה מקסימה יחד עם הילדים.

אם אתם מתכננים אירוע משפחתי מכל סוג או גודל, אל תהססו להזמין את אמן הבלונים עמית בן שבת שיפתיע אתכם במופע בלונים מרהיב.

 

2018-06-20T12:47:55+00:00