בחירת אולם אירועים

//בחירת אולם אירועים

אם אתם זוג צעיר שעומד להינשא, סביר להניח שניצבים בפניכם תכנונים רבים לקראת החתונה ההולכת וקרבה. במה חשוב להתמקד אם כך?

חתונה מורכבת מאלמנטים רבים, ולכן חשוב להשקיע מחשבה ומאמץ בתכנון ותזמון נכון בין כל האלמנטים הללו. החל מבחירת ההזמנות, עיצוב וקישוט האולם כמו לדוגמא בלונים, הקייטרינג, סידור הישיבה, בחירת השמלה, ועוד ועוד. לפעמים נדמה שזה לא נגמר. לדוגמא בלונים לאירוע שלכם יוסיף המון צבעוניות, כיף ושמחה. בעניין בחירת האולם, יש לבחור הן בהתאם למיקום הגאוגרפי והן בהתאם לגודל האירוע שאתם

מתכננים. במידה ואתם מתכננים אירוע גרנדיוזי, מומלץ כמובן לבחור באולם שממדיו יתאמו את מספר האורחים שאתם מתכוונים להזמין. אך במידה ומתחשק לכם ללכת על אירוע בסגנון יותר אינטימי, הדבר צריך להתבטא כמובן גם בסוג האולם שתבחרו. במקרה כזה מומלץ לבחור באולם המיועד ספציפית לאירועים קטנים. היתרון של אולם לאירועים קטניםהוא בכך שהגודל והמראה של האולם מותאמים באופן מיוחד לאירוע אינטימי, ובהתאם גם היחס והשירות שתקבלו יהיו אישיים יותר. בנוסף, מבחינת גיאוגרפיה, אלא אם כן רובם הגדול של האורחים שלכם ממוקם באחד מקצוות הארץ- תמיד מומלץ ללכת על אולם אירועים במרכז. מיקום של אולם כזה יהיה תמיד הכי נגיש ודרכי ההגעה אליו יהיו הנוחות ביותר.

הקייטרינג בדרך כלל מוצע על ידי האולם שבו תבחרו. עליכם להחליט האם אתם מעדיפים תפריט חלבי או בשרי, על פי טעמכם האישי, השעה ביום שבה נערכת החתונה, או סוג האורחים שאתם מזמינים. כמובן שחייבים לערוך טעימות לפני שמחליטים על התפריט, כדי למנוע תקלות מביכות במהלך החתונה. את תהליך בחירת השמלה מומלץ לערוך בליווי אמא, אחות, חברה טובה- או גם וגם וגם. כמה שיותר פרספקטיבות- יותר טוב. אבל חשוב לזכור לשמור על טעמכם האישי וללכת עם התחושה שלכם, או במקרה הזה, שלכן- בחרי במה שאת אוהבת. זוהי החתונה שלך, ואת זו שצריכה להיות מרוצה ממה שתלבשי.

בעניין העיצוב והקישוט של האולם שלכם- אנחנו כאן כדי לעזור לכם. דבר שהרבה אנשים עלולים לשכוח ויכול להוסיף גוון חדש ויפהפה לאירוע שלכם הוא הרעיון של בלונים לאירועים. תתפלאו עד כמה העיצוב של אולם האירועים יכול להיות מושפע מאלמנטים עיצוביים שאתם תביאו אתכם ושאותם תבחרו באופן אישי. כאשר בוחרים בלונים לקישוט האולם על ידי אמן הבלונים, חשוב להתאים את הצבע, הסגנון, וכמובן את הכיתוב על הבלונים- לסוג האירוע שלכם. עמית  אמן הבלונים כאן כדי לספק לכם בלונים בעיצובים חגיגיים ומיוחדים, בצורות וצבעים מיוחדים שישדרגו את האירוע שלכם ויהפכו אותו לחוויה מדהימה ובלתי נשכחת, לכם ולאורחים שלכם.

אז למה אתם מחכים?
התחילו לתכנן!

2015-03-04T13:57:13+00:00