אירועים לחתונה תפקיד העיצוב

//אירועים לחתונה תפקיד העיצוב

נכון להיום היצע התכשיטים גדול מאוד וכל זוג צריך להגיע להחלטה באשר לסכום הכסף הקיים ברשותו לקניית תכשיטים מעוצבים בדמות טבעות.
השלב הבא יהיה להחליט על חומר הגלם של הטבעות, מידות הטבעת, מספר היהלומים והעיצוב של הטבעת. כאן יש לקחת בחשבון את הטעם הסגנוני אחד של השני וכן את מידות האצבע על מנת שלא ייווצר מצב בה יתגלה כי הטבעת צרה או גדולה מדי במידותיה. נכון להיום יש חנויות רבות המציעות תכשיטים מעוצבים בעיצוב אישי וכן תכשיטים המיובאים ממדינות שונות בחו”ל וחשוב לוודא כי אמנם מדובר בזהב או כסף אמיתיים באחוזים גבוהים וכי יש אחריות על הטבעת אותה קונים.

עיצוב בלונים לחתונה

מדי שנה הרמה היצירתית הנדרשת באירועים שונים בארץ הולכת וגואה, דבר זה תקף גם לגבי חתונות. בשנה האחרונה אחד הטרנד שהולכים ותופסים תאוצה הם של עיצוב בלונים לחתונה על ידי אמן בלונים. ידוע כי בלונים יוצרים אווירה קלילה, שמחה וצבעונית ורוב האנשים מכירים אותם עוד משחר ילדותם כאשר הם או אחיהם חוו מסיבת יום הולדת בגן. כיום, המסיבה אינה מוגבלת לגיל מסוים ולגני ילדים אלא מצליחה להגיע אל אירועים שונים ביניהם חתונות. נכון להיום כל אחד יכול לבצע הזמנה של בלונים על פי הפרמטרים הבאים:

  • מטרה- יש להחליט מראש מהי המטרה שלשמה מזמינים בלונים. יש חתונות מסוימות בהן הבלונים משמשים לעיצוב כולל ואילו באחרות הם משמשות כזרי פרחים מיוחדים לחופה.
  • כמות- בהתאם למטרה יש לחשב מהי כמות הבלונים לה זקוקים.
  • מידות- מה יהיו מידות הבלונים. לרוב, יש ערבוב של בלונים קטנים, בינוניים וגדולים ומספר בלונים גדולים מאוד בעלי צורות מיוחדות.
  • צורה- יש אפשרות להזמנה מיוחדת של בלונים במגוון צורות ובהתאמה אישית ללקוח.

לסיכום, חשוב לקחת בחשבון כי עיצוב בלונים בחתונה הוא התפקיד של מעצב בלונים מוכשר ובעל ניסיון. איש מקצוע זה יוכל לדאוג לבלונים מקופלים, בלונים מעוצבים לשולחנות האוכל, קשתות ססגוניות העשויות מבלונים, חופה אשר מעוצבת מבלונים ועוד.

2015-03-04T13:35:17+00:00