אין אירוע בלי בלונים

//אין אירוע בלי בלונים

אירוע משמח יוכל לשדרג את עצמו בצורה יוצאת מן הכלל בעזרת אמן הבלונים המקצועי – עמית בן שבת, להנאת כל הנוכחים באירוע, קהל המוזמנים ובעלי האירוע.

אין אירוע בלי בלונים

האמרה הידועה קובעת כי “יין ישמח לבב אנוש”, ואנו אומרים כי “בלונים משמחים את כל הילדים ואת המבוגרים” ללא כל עוררין בכלל. אין זה סוד כי בלונים הם תוספת מרעננת בכל אירוע לקטנים ולגדולים, בלונים מכל הגדלים ומכל הסוגים, בלונים מאורכים, עגולים, אליפסיים, בלונים בצבעים מרהיבים, כאלה אשר נוסקים לתקרה וכאלה אשר קשורים לרכב החתונה. בקיצור: אין כל צל של ספק, כי בלונים משמחים בימי הולדת לילדים, בבר מצווה, חתונה, מסיבת סוף השנה ואפילו במסיבת יום ההולדת ה – 75 של סבא.

בלונים לאירועים – לא רק לקישוט

יש לזכור את העובדה כי בלונים אינם רק אביזר קישוט כזה או אחר, אלא שניתן לעשות בהם שימוש גם כחלק מן החוויה של האירוע גם לגדולים ולגם לקטנים לצורך הענין. למשל:

  • עיצובי בלונים לאירועים שונים
  • אמן בלונים לחתונה
  • אמן בלונים לבת / בר מצווה
  • פעילות בלונים יצירתית לימי הולדת
  • ועוד פעילויות יוצאות מן הכלל בכל אירוע שמח

אירועים עם בלונים זו אטרקציה מיוחדת במינה

תכנון אירועים עם בלונים נעשה באופן אישי תוך הקפדה על כך שהפעילות עם הבלונים תתאים לסוג האירוע ולסוג האורחים. אם מדובר באורחים צעירים יהיה הדבר שונה אם האורחים הם מבוגרים כמו בהזמנת בלונים לחתונה למשל. פיסול ובנייה בבלונים מבוצע ברמה הגבוהה ביותר עם בלונים איכותיים ביותר לקבלת תוצאות מרהיבות של דגמי פסלים מבלונים. את הפסלים המעוצבים ניתן לקחת אתכם וליהנות מפריט מדליק ומלהיב, לשחק איתו יחד עם החברים, או להפריח בלונים לשמים יחד עם כולם.

בלונים בלי גבולות זה כל הענין

בלונים יכולים לשמש כמרכז מסיבת יום ההולדת או כזווית נוספת לחוויה של הילדים. גם בחתונות משמשים בלונים לחתונה כאתנחתה מרהיבה או כקישוט לרכב החתן והכלה ואפילו כמצבור של בלונים בכל הצבעים להפרחה בדיוק ברגע שבירת הכוס. בלונים לחתונה יכולים לקשט את האולם או את דרך הגישה, להיות ארוזים ברשת מיוחדת מעל רחבת הריקודים וליפול למטה בתזמון נכון. אין גבול לשימוש בבלונים ואין גבול לשמחה שהם מביאים.

2015-03-06T19:11:20+00:00